داتیس خودرو در یک نگاه

شرکت داتیس خودرو فعالیت خود را از سال 2013 آغاز کرد تا خدمات مختلفی را برای مشتریان و صاحبان اتومبیل های لوکس ارائه دهد. سرویس ویژه ای مانند زمان تحویل، خدمات پس از فروش پس از خرید و تعمیر، نقطه جدیدی را برای مشتریان باز کرده است. در حال حاضر داتیس خودرو یکی از منابع رسمی خدمات تحویل خودرو در ایران با استفاده از متخصصین مجرب است. در حال حاضر، داتیس خودرو حضور 4 ساله خود را در بازار می گذراند و بخش های مختلف آن را در کشور گسترش داده است و با توجه به استانداردهای ایران، در زمینه خدمات خودرو و خدمات پس از فروش تبدیل شده است. این مشتری تنها لذت بردن از رانندگی را به ارمغان می آورد و از تنش های خرید آزاد است. ایجاد و گسترش خدمات پس از فروش گسترده در تهران همراه با شهرهای اصلی کشور و افتتاح نخستین مرکز حرفه ای کارگاه ترکیبی، نقاط پیشرو در داتیس خودرو در این سالها است. افتتاح دفاتر رسمی در آلمان و ارمنستان، برنامه های طولانی مدت داتیس خودرو را برای رسیدن به بازار بین المللی آتی آینده به ارمغان می آورد.

داتیس خودرو در یک نگاه
نمایشگاه داتیس خودرو

نمایشگاه داتیس خودرو

ارتباط نزدیک بین داتیس خودرو و مشتریان و نیازهای آنها، یکی از برنامه های در حال توسعه این شرکت است. در مرحله اول، کارگاه مرکزی داتیس خودرو در شرق تهران افتتاح شد. در واقع اولین شعبه نمایشگاه داتیس خودرو در خیابان فرجام تهران در زمین با مساحت 1000 متر مربع شامل اتومبیل های مدرن جهان افتتاح شد. در سال جاری و آغاز سال 2018، نمایشگاه صنایع غذایی تهران و بخش های دیگر شهرهای دیگر باز خواهد شد. در مراحل دیگر، شعب داتیس خودرو با کارشناسان حرفه ای و نخبگان، خدمات مشتریان را در کل بخش ایران آغاز می کند.

تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو

از دست دادن خدمات استاندارد و مناسب پس از فروش در ایران همیشه از مهمترین نگرانی های صاحبان خودرو بوده است. داتیس خودرو در نظر دارد با کمک خدمات گسترده پس از فروش، رضایت مشتری و سایر صاحبان خودروهای وارداتی را به دست آورد. بنابراین در این راه، داتیس خودرو یک مرکز کارگاه جدید و مدرن جدید برای ایجاد نیازهای تعمیرات خودرو لوکس و وارداتی ایجاد کرده است. انواع تعمیرات در این کارگاه حرفه ای مدرن همراه با کیفیت استاندارد به منظور محدود کردن نگرانی از صاحبان اتومبیل های لوکس در زمینه مکانیک، مهندسی شاسی، نقاشی و غیره ارائه شده است. تکنسین های متخصص داتیس خودرو در اروپا، همراه با دستگاه های مهندسی شاسی، ماشین آلات جوش و جوش نقطه ای، اتاق های رنگ آمیزی و دیگر تجهیزات رنگ آلمان، اطمینان از خدمات استاندارد شما را تضمین می کنند. این فقط مشخصات کوچک است که داتیس خودرو را از دیگر مراکز خدمات خودرو متمایز می کند. این تنها مرکز است که تمام خدمات لازم برای ماشین شما را از تعمیرات بحرانی تا نصب گزینه های اضافی بر اساس استانداردهای تولید کننده ارائه می دهد.

تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو
اولین تعمیرگاه تخصصی خودرو های هیبریدی

اولین تعمیرگاه تخصصی خودرو های هیبریدی

آلودگی هوا در کلانشهرها، مصرف سوخت بالا و آلودگی محیط زیست ناشی از ترافیک، اجازه دهید انسانها بیشتر درباره فناوریهای سبز مانند خودروهای هیبریدی فکر کنند. در کنار جهان، بازار خودرو ایران با جامعه به ماشین های هیبریدی خوش آمدید. با توجه به تکنولوژی بالا و مدرنیته این خودروها، داتیس خودرو اولین مرکز حرفه ای کارگاه تعمیرات خودروهای ترکیبی را برای ارائه تکنولوژی و اجازه دادن به اکوسیستم نگرانی در مورد تعمیرات و خدمات پس از فروش افتتاح کرد. داتیس خودرو کارگاه حرفه ای هیبریدی خود را با استفاده از ماشین های هیبریدی کارشناسان آموزش دیده باز کرده و در زمینه وسایل نقلیه سبز پیشرفت کرده است تا به بهبود و بهبود سلامت و حفظ محیط زیست پاک بپردازد.